baner

12441837 sZgodnie z zapowiedzią uruchamiam strefę VIP – na dziś jest ona jeszcze bardzo uboga, jednak docelowo ma to być bogata w materiały strefa dla wszystkich którzy chcą poznać tajniki Joomla! oraz budowy stron internetowych.

Strefa VIP na mojej stronie będzie zawierać kilka działów - na dziś można zakupić tylko dostęp do strefy związanej z Joomla! - podstawy.

Czym jest strefa VIP - to nie ograniczony dostęp do wszystkich filmów i materiałów które z danego tematu opublikuję w danym okresie.

Czyli na dziś wykupując dostęp do strefy Joomla! – będą Państwo mieli dostęp do wszystkich materiałów Video jakie opublikowałem i opublikuję w ciągu trwania abonamentu. Więc już na Youtube nie będzie takiej ilości filmów – ale będą skróty i zachęty.

W dziale Joomla deklaruję publikację minimum 2 godzin materiałów miesięcznie z różnych tematyk związanych z Joomla! Jeśli pojawi się więc w trakcie obowiązywania abonamentu Joomla 3.0 i opublikuje materiały np.: o migracji, to wtedy użytkownicy mający dostęp do tej strefy obejrzą ten kurs.

Koszt dostępu na dziś 39 zł.

Kto dostaje dostęp – wszystkie osoby które zakupią dostęp lub kursy za minimum 39 zł

Uwaga: W strefie VIP kursy już opublikowane są dostępne standardowo.

Dostęp kupujemy przez sklep - w opisie produktu są opisane warunki.

Aktywacja i przydzielenie następuję po zaksięgowaniu wpłaty.

Zapraszam!!!


Ebook Joomla 3

ebook 2 okladka

Tutaj jest drugie wydanie ebooka o Joomla 3, dopisane jest kilka rozdziałów, jest ponad 270 stron