Jeśli tutaj trawiłeś to znaczy że chesz coś się dowiedzieć jak zrobić stronę internetową na bazie Joomla. Brawo!!! Dobrze że tutaj jesteś, mam coś dla ciebie - ten darmowy ebook. To tylko 140 stron i tylko naprawdę podstawowe informacje - chesz więcej wiesz co robić. Podręcznik do pobrania będzie dostępny z chwilą wydania Joomla 3.6.

Dlaczego stworzyłem ten mini podręcznik i go wydałem za darmo?
Odpowiedź jest prosta  Joomla powstała dzięki działalności wolontariuszy, setki osób poświęciło swój czas aby ten projekt rozwinąć i spopularyzować. Postanowiłem coś dać od siebie, stąd powstała ta wersja ebooka, która zawiera wszystko co trzeba wiedzieć by zbudować stronę opartą o Joomla.

Jak często będzie aktualizowany?
Aktualizował będę go w miarę wolnego czasu, ale nie spodziewajmy się kolejnych rozdziałów co miesiąc. To nie jest celem, bogatsza wersja jest dostępna na tej stronie. Celem jest podanie podstaw w jednym miejscu.

Czy mogę wydrukować ebooka o Joomla?
Oczywiście że tak, ale szkoda papieru.

Czy mogę wykorzystać FRAGMENY ebooka?
Tak, możesz wykorzystać fragmenty czy też całość , ebook jest rozpowszechniany na zasadach Creative Commons – czyli uznanie autorstwa. Powinien pojawić się w danej publikacji taki zapis:

Na podstawie darmowego ebooka:
Joomla 3. Ja i moja strona internetowa
autorstwa Jarosław Kasperek – IDW
http://videoporady.com.pl/darmowy-ebook-o-joomla-3.html
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Więcej o zasadach publikacji na stronie:
http://creativecommons.pl/poznaj-licencje-creative-commons/

Czy mogę coś dodać od siebie do ebooka o Joomla 3.6
Tak oczywiście możesz mnie poprawić (czasami styl siadł), możesz coś dopisać rozdział czy pod rozdział. Ja to dodam i zapisze że dany fragment jest autorstwa takiej to a takiej osoby.  Jest bardzo dużo tematów do ogarnięcia.

Czy mogę udostępnić ten plik ze swojej strony?
Tak możesz ale pamiętaj – nie wolno ci usuwać informacji o autorstwie, zobacz wyżej.

Czy mogę liczyć na darmową pomoc przez telefon.
Nie, dlaczego bo czasami ludzie przesadzają – stad zaniechałem tej procedury, dzwonienie w Niedziele, Sobotę po 20 to trochę przegięcie. Proszę pisać meila. Tak więc jeśli to jest twój pierwszy kontakt ze mną NIE DZWOŃ.


Ok to wszystko – pobieraj i korzystaj z tego co tam jest - Darmowy podręcznik o Joomla 3. UWAGA bęzie od dostępny w chwili opublikowania Joomla 3.6

Attachments:
Access this URL (http://videoporady.com.pl/images/Zbuduj_swoja_strone_z_Joomla_serii_3_6_darmowy_podrecznik.pdf)Zbuduj_swoja_strone_z_Joomla_serii_3_6_darmowy_podrecznik.pdf[Darmowy podręcznik o Joomla serii 3.6 aż 140 stron]9666 kB