baner

No i kolejne 4 częsci kursu. Część 14, 15 i 16 poświęcone sa jednemu tematowi budowaniu menu i szablonom. Oraz rozbudowie menu. Pokaże też co nam daje mega menu.

Część 14 - szablony moduły i menu - czyli co z tego połączenia wynika

Część 15 - budowa menu podrzędnych i operacje na pozycjach

Część 16 - zaawansowane operacje na menu w gantry

Część 17 kończy pierwszy etap kursu - udamy się w świat JED czyli poznamy centralną składnice Joomla, dowiemy się co to jest moduł, komponent i dodatek i jak są oznakowane na JED.

Ta pierwsza zawiera podstawowe informacje o budowie strony można ją pobrać z mojej strony za jedyne 5 zł, jest w rozdzielczości HD. Ci którzy kupili kurs Joomshopping zauważyli róznicę w jakości - na tamtym kursie sa zbliżenia, opisy adresy etykiety i piękny kobiecy głos jako lektorki. Ten jako darmowy nie ma tych super dodatków. Te 5 zł to koszty transferu i utrzymania serwera bezlimitów. Plik ma 386 mega, format mp4. Mogę wysłąc kurs na płycie koszt 10 zł i tylko list zwykły polecony bez mojej odpowiedzialności.

 

Tom drugi to praca z rozszerzeniami Joomla

Ale ten musi dopiero powstać.

Info dla marud - darowanemu koniu nie patrzy się w zęby, nie odpowiada ci kurs i luźny sposób mojej narracji nie oglądaj. Masz sugestie pisz. 

Całośc dostępna na Youtube.


Ebook Joomla 3

ebook 2 okladka

Tutaj jest drugie wydanie ebooka o Joomla 3, dopisane jest kilka rozdziałów, jest ponad 270 stron