baner

Dziś publikuję kolejny tom mojego kursu o Joomla 2.5 – ten tom poświęcony jest modułom tylko i wyłącznie modułem. Z tego odcinka dowiedzą się Państwo wszystkiego o modułach. Pokazuję Państwu jak korzystać z modułów zainstalowanych w Joomla. Jednak najciekawsze będą treści pokazujące jak korzystać z innych modułów:

Jak założyć dodatkowe menu w Joomla i zbudować menu harmonijkowe po lewej lub prawej stronie

pokażę jak zrobić pokaz niusów z zdjęciami – gdzie treść do slajdów będzie pobierana z określonych artykułów.

jak zbudować złożony formularz kontaktowy z wieloma polami, gdzie do którego będzie można dołączyć plik, czy zintegrować go z programami meilowymi.

Jak dodać animację flash do Joomla.

Pokaże też jak kopiować moduły, jak spowodować aby na różnych stronach naszego serwisu ten sam moduł pokazywał różne treści.

Zobaczą państwo jak wykonywać takie operacje na modułach jak: Przetwarzanie wsadowe, odzyskiwanie usuniętego modułu z kosza, odinstalowanie modułu.

Wszystkie filmy tego kursu to dobre ponad 90 minut praktycznej wiedzy o modułach – minimum teorii – zastosowane rozwiązania pracują na realnych stronach. Tutaj nie ma teorii – moduł formularza, pokaz niusów i inne pracują na wielu stronach w Polsce.

Zapraszam – cena tylko 9.90 zł – taniej bo ja mówię.

Ebook Joomla 3

ebook 2 okladka

Tutaj jest drugie wydanie ebooka o Joomla 3, dopisane jest kilka rozdziałów, jest ponad 270 stron