baner

 

W związku z dużym zainteresowaniem Joomshopping – dziś udostępniam kolejne części kursu. Kurs jest nagrany w HD, z lektorem i napisami po polsku, celem jest stworzenie kursu po angielsku, także będzie czytać tekst Iza napisy będą po angielsku.

Zapraszam to współpracy osoby znające inne języki (francuski, niemiecki i inne_– Tekst pisany udostępniam do tłumaczenia, zaś osoba tłumacząca otrzyma wynagrodzenie proporcjonalne do wielkości sprzedaży kursu w danym języku, jest to 20%. Kurs w języku angielskim lub innym planuję sprzedawać w cenie 9 EUR.

Można kupić oddzielne każdą część oraz całość.

Kurs tworzenia sklepu

Kurs składa się z kilku części, wymagany już jest zainstalowany system Joomla! 1.7 i już skonfigurowany, ponieważ kurs rozpoczyna się od pobrania plików potrzebnych do pracy a następnie polonizacji systemu sklepu.

Część druga to podstawowa konfiguracja Joomshopping – pokazuję gdzie wprowadzić dane firmy, nazwę sklepu, jak dodać stawki VAT w wysokości 23% i 5%. Uczę jakie kody wprowadzić aby dodac polską walutę i aby PLN był walutą domyślna, no i na koniec ustawiamy pola konfiguracyjne.

Część trzecia poświęcona jest pozostałej konfiguracji sklepu, która uważam jest nieodzowna aby rozpocząć wprowadzanie produktów. Bez tej konfiguracji co chwilę będzie nam czegoś brakować. Pokazuje gdzie wprowadzić adres mail na który będą przychodzić zamówienia, jak zmienić szablon, gdzie zminić ceny netto i brutto, jak konfigurować zamówienie, jak konfigurować kartę widoku produktu.

Część czwarta to wprowadzanie kategorii i podkategorii w Joomshopping – Uczę jak stworzyć listę atrybutów, i skonfigurować czasy dostaw. Dla zainteresowanych jest też pokazane jak wprowadzać producentów. I oczywiście wspominam o optymalizacji dla Google.

Część piata poświęcona jest wprowadzaniu produkty w Joomshopping , podzieliłem ją na trzy działy – wprowadzanie ogólnego standardowego produkt, na jego bazie w rozdziale drugim pokaże jak wprowadzać produkt z atrybutami i czym jest atrybut, na koniec pokażę jak sprzedawać pliki przez Joomshopping

Część szósta kursu Joomshopping – poświęcona jest konfiguracji płatności, pokazuje jak założyć konto na Paypal – konto testowe. Oczywiście pokazuję gdzie są zamówienia i jak zarządzać klientami.

Cześć siódma – to wstawienie modułów koszyka na stronę, modułu kategorii i innych. Oraz testowanie sprzedaży.

Cześć 8 to optymalizacja pod wyszukiwarki, jeśli ktoś nie wie jak monitorować sklep w Googlach za pomocą narzędzi dla webmasterów, jak podłączyć kod Google Analytics i jak korzystać z narzędzi optymalizacyjnych sklepu czyli SEO

Każda z części trwa ponad 10 minut, pobierając pliki z mojego serwera macie państwo możliwość obejrzenia ich w HD 1280x720, jeśli ktoś ma opcję w TV aby oglądać pliki MP4 to może oglądać kurs na TV z pendriva,

Można też kupić ten sam kurs w opcji na urządzenia mobilne oraz na DVD


Ebook Joomla 3

ebook 2 okladka

Tutaj jest drugie wydanie ebooka o Joomla 3, dopisane jest kilka rozdziałów, jest ponad 270 stron