baner

 

promotec-zrzutNo i mam już pierwszy sklep wykonany na Virtuemart 2, oczywiście nie jest to nic skomplikowanego, jednak jest. System jest postawiony na Joomla 2.5 wiec najnowszy a Virtuemart wersja 2.0.1e w systemie wyświetla się jako wersja 2.0.2. Sklep pod tytułem Pneumatyka Lublin – zawiera jeszcze jedną ciekawą rzecz mianowicie domenę, jest to domena co. Domena ta jak wiadomo ma korzenie kolumbijskie ale z uwagi na brak domen z końcówką com, warto sięgnąć po szybko zdobywającą popularność domenę co.
Virtuemart 2 – jest już oprogramowaniem sklepu bardzo złożonym  i wymaga wielu eksperymentów, chociażby konfiguracja ceny, opcji jest kilkanaście. Ciekawostką dla laika może być sposób konfigurowania podatku, robi się to za pomocą reguł. Sposób budowy szablonu jest za to dużo łatwiejszy, natomiast zdecydowaną trudność mogą sprawić pola użytkownika.
Ogólnie wrażenie klienta jest pozytywne, z uwagi na sprzedaż dla przemysłu ale i do detalu podoba mu się możliwość wyświetlania wielu cen, podział klientów na regiony i tp.


Ebook Joomla 3

ebook 2 okladka

Tutaj jest drugie wydanie ebooka o Joomla 3, dopisane jest kilka rozdziałów, jest ponad 270 stron