baner

virtuemart szablonyPojawia się coraz więcej szablonów do Virtuemart 2 i musze powiedzieć, że niektóre są bardzo ciekawe. Możliwości pokazania produktu są naprawdę imponujące i co więcej w cenie naprawdę niskiej.

Tutaj pokaże 5 firm, które oferują szablony do Virtuemart 2, cześć z nich jest darmowa a cześć jest płatna. Najdroższy tylko 69$.

Linelab – to chyba młoda firma oferująca szablony do Virtuemart 2. Darmowe szablony to ColorShop - Lite Version oraz Shoplab, pozostałe 3 są już płatne. Nie są to może specjalnie graficznie rozbudowane szablony, ale proszę mi wierzyć, dla wielu przedsięwzięć sklepowych są wystarczające. Osobiście już zdążyłem zrobić jeden sklep na szablonie Skylab – zważywszy na cenę subskrypcji 20$ to jest niezmiernie mało, za tak pionierską robotę. Polecam

EUCSO to firma z kraju który lubimy odwiedzać turystycznie, oferuje dwa szablony zbudowane na bibliotece Gantry z uwaga dodatkami do Virtuemart 2. Szablony są niestety już płatne ale za cenę 10 EURO dostajemy całkiem ciekawy produkt. O ile w przypadku Linelab nie ma Quickstartu to tutaj już jest, czyli pobieramy paczkę instalujemy i mamy taki sklep jak w demo. A jest kilka ciekawych opcji, jak pokaz produktów. Ponadto oba szablony mają ciekawe projekty dla Sobipro oraz Jomsocial.

Ostatnia firma którą chcę przedstawić z swoim szablonem to: flexiblewebdesign – ona obecnie oferuje wg mnie najbardziej zaawansowany szablon dla Virtuemart – niestety nie testowałem go, jednak z demo wygląda imponująco, problemem nie jest też cena za 69$ dostajemy świetny produkt.

Oczywiście muszę wspomnieć też o modyfikacji szablonu Gavicka dla Virtuemart 2 Yourshop jest to stary szablon ale dostosowany dla Virtuemart 2. Niestety nie mam już członkostwa w klubie i go nie testowałem. No i jest szablon E-sport też od Gavicka.

Ostatmi darmowy szablon dla Virtuemart 2 to Phoca Maloo, zrobiony przez naszych południowych sąsiadów - tez niestetygo nie testowałem jednak nieźle wygląda i warto go brać pod uwagę przy budowie sklepu.

Ebook Joomla 3

ebook 2 okladka

Tutaj jest drugie wydanie ebooka o Joomla 3, dopisane jest kilka rozdziałów, jest ponad 270 stron