szablon one page podglad wstep

Tym razem pokazuję jak zrobić szablon typu ONEPAGE. W tego typu szablonie projektant stara si wszystko zmienić na jednej stronie, stronie głównej serwisu. Generalnie serwis taki nie ma podstron ma tylko strony główną. Odnośniki menu nie kierują do kolejnych podstron serwisu ale kierują do „niższych” obszarów tej samej strony. Tak jest idea strony tupu ONEPAGE. Nie jest istotne czy ta strona jest dla Joomla czy Wordpressa, ważna jest zasada. Często takie strony wykorzystuje się do budowy stron typu wizytówka. Wadą tego rozwiązania jest to, że nie udaje się często zmieścić wszystkiego na jednej stronie w przypadku stron bardziej rozbudowanych. Dlatego większe serwisy szukają rozwiązań pośrednich. Tutaj mają Państwo do dyspozycji kurs z szablonem gdzie pokazuje jak wykonać taki szablon.

Czytaj więcej: Szablon OnePage dla Joomla po polsku

 szablon joomla klub sportowy

Kolejny szablon już wkrótce się pojawi do kupienia na mojej stronie, będzie to szablon pod nazwą „klub sportowy” zrzut ekranu z niego można zobaczyć tutaj. Szablon będzie dostępny od 6 lipca 2016, pomimo że jest prawie gotowy to czekam na ukazanie się Joomla 3.6 i właśnie na tej wersji szablon będzie pracował i zostanie wypuszczony w świat. Plik szybki start też będzie oparty o Joomla3.6

Czytaj więcej: Szablon Joomla dla klubu sportowego i zapowiedź Joomla 3.6

szablon szkola v2b

Z uwagi na dużą popularność szablonu Joomla dla szkół postanowiłem zrobić jego wersję drugą, do szablonu Joomla jest dołączony videokurs po to aby państwo wiedzieli w jaki sposób uzyskać pewne ustawienia lub jak lepiej go spersonalizować. Ponadto w zakupionym pakiecie jest plik tak zwany szybki start. Pilk ten to po prostu dokładna kopia strony, którą państwo widzicie na demo. Instalacje tego pliku wykonujemy tak samo jak instalację Joomla. Nie jest to kopia strony wykonana za pomocą komponentu Akeeba, tak więc jeszcze raz przypominam szybki start instaluje się w taki sam sposób jak stronę Joomla i uzyskamy dzięki temu dokładną kopię demo. Proszę pamiętać że mogą państwo wtedy podmienić dane, dodać swoje własne rozszerzenia. Dla mniej doświadczonych osób jest to bardzo przydatne i znacznie przyśpieszy pracę.

Wersję demo szablonu można zobaczyć tutaj - szablon joomla dla szkół v2

Szablon można zakupic tutaj - kup szablon Joomla dla szkół

Czytaj więcej: Szablon Joomla dla szkół wersja 2 po polsku plus przewodnik