baner

Od 19 czerwca udostępnię kolejny darmowy szablon dla Joomla 3 z przewodnikiem, jak zwykle szablon i przewodnik będzie za darmo tylko i wyłącznie przez chmurę konto tutaj, uwaga dostęp po pełnej weryfikacji konta lub dla użytkowników VIP.

Ten szablon będzie w części spolszczony, przypominam że jest to darmowa wersja, która ma niewielkie ograniczenia, np. nie można zrobić tła w postaci obrazka. Częściowo ten szablon spolszczę, w miarę czasu.

simplex-widok

Szablon ma bardzo dużo ustawień, możemy ustawić czcionki dla poszczególnych elementów strony jak menu, strony. Warto zaznaczyć, łatwość ustawienia innych elementów szablony, jak logo, slideshow, ustawiamy szerokość poszczególnych kolumn za pomocą ustawień procentowych. Szablon nie jest zbyt złożony pod względem ilości pozycji modułów, jednak wystarczający. Ma podstawowe pozycje. Świetnie nadaje się do zbudowania prostej strony firmowej, czy też osobistej. Jak mówi jego nazwa po prostu Simplex – czyli prosty. Co nie zmienia faktu że ten darmowy szablon dla Joomla 3.3 jest po prostu bogaty w ustawienia pozwalające spersonalizować jego wygląd.


Kilka zrzutów poniżej, fragment panelu do zarządzania szablonem

szablon dwa

 

Tutaj widok pozycji modułów.


szablonpozycje modułów


Ebook Joomla 3

ebook 2 okladka

Tutaj jest drugie wydanie ebooka o Joomla 3, dopisane jest kilka rozdziałów, jest ponad 270 stron