baner

Zupełnie za darmo do pobrania szablon oparty o Gantry Framework do pobrania od dziś na moim portalu. Nie jest to całkiem ciekawy szablon, którego celem jest pokazanie jak użyć narzędzi od firmy Rockettheme, a w skład tych narzędzi wchodzą:
Framework Gantry – Wiadomo chyba najbardziej znany system do budowy szablonu i darmowy:

Moduł Roksprocket – scyzoryk, w jednym module bardzo dużo możliwości prezentacji treści na stronie
Moduł Rokweather – pogoda na naszej stronie
RokGallery – komponent galerii, może nie najłatwiejszy ale bardzo ciekawy sposób na zbudowanie galerii do strony, polecam ją wszystkim, którzy chcą mieć galerię opartą o tagach
RokAjaxSearch – niesamowita wyszukiwarka treści na stronie.
Wszystkie narzędzia są za darmo do pobrania ze strony producenta lub z kursem który opisuje jak posługiwać się tymi narzędziami aby zbudować portal miejski. Właśnie w tym kursie nauczę Państwa jak posługiwać się Gantry by stworzyć własny szablon. Uwaga to co tutaj będziemy robić jest dla osób początkujących lub chcących poznać te narzędzia. Osoby bardzo zaawansowane mogą poczuć niedosyt. Jednak zakładam, że większym zainteresowaniem kurs będzie się cieszył u osób samodzielnie budujących stronę.
Wszystkie dodatki można aktualizować bez problemów.
Strona demo do obejrzenia tutaj.

http://obywatel.idw.net.pl/

Zastrzegam sobie możliwość modyfikacji strony demo.
Stronę domo mogą pobrać tylko użytkownicy VIP, czyli tzw szybki start, polega to na tym, że instalujemy Joomla – zaznaczamy wczytanie demo i już mamy na swoim serwerze stronę jeden do jednego. (dostępne od 19-03-2014)


Ebook Joomla 3

ebook 2 okladka

Tutaj jest drugie wydanie ebooka o Joomla 3, dopisane jest kilka rozdziałów, jest ponad 270 stron