baner

 

Moim pierwszym klubem do którego dawno temu się zapisałem był Joomlart, to znakomity klub produkujący wiele szablonów, w dawnych czasach wydawał dwa szablony miesięcznie i można było w rocznej prenumeracie uzyskać 24 szablony, to dużo, dziś znam tylko jeden klub który produkuje dwa szablony miesięcznie. ja t3 frameworkJoomlart stworzyło swój Framework i jest on jednym ze starszych, przechodził wiele zmian.

JA T3 Framework

Nie jest to łatwy Framework – pozwala bardzo spersonalizować swoją stronę ale wymagana jest już znajomość podstaw CSS i trochę HTML. Bez tego niestety nie poradzimy sobie z budową strony. Jak Framework Themeexpert jest bardzo intuicyjny, posiada wiele dodatków które pozwalają na budowę szablonu prosto, tak tutaj niestety sobie nie poradzimy, dobór kolorów musi być wpisywany z palca. Dodawanie modułów i ich pozycji także wymaga od nas znajomości HTML – a szkoda bo możliwości tego rozwiązania są ogromne.

Kurs Ja T3 Framework

W stopniu podstawowym postaram się państwu przybliżyć podstawowy oraz sam Framework. Zaznaczam że przygoda ni Bedzie łatwa i być może niektóre elementy dla zupełnych nowicjuszy wydadzą się skomplikowane, ale warto próbować.


Ebook Joomla 3

ebook 2 okladka

Tutaj jest drugie wydanie ebooka o Joomla 3, dopisane jest kilka rozdziałów, jest ponad 270 stron