baner

Z uwagi na to, że mam bardzo wiele zapytań o ten szablon. Informuję że wraca on do sprzedaży, niestety posiada ograniczenie: nie wolno go wykorzystywać do celów budowy stron dla klientów, czyli można go wykorzystać do budowy swojej strony w celach prywatnych czy komercyjnych (np. dla swojej firmy) jednak nie można na jego podstawie budować stron na sprzedaż.
Szablon jest oparty o Gantry 4.29 i nie będzie jego kontynuacji w wersji Gantry 5. Jak wiadomo Gantry 5 nie jest wstecznie zgodne z Gantry 4. A nie mam czasu na przerabianie jego pod Gantry 5.
Przypominam szablon uczelnia (szkoła dwa)  mimo swojej nazwy nie jest dedykowany do produkcji stron uczelni czy szkoły. Można go używać do budowy dowolnej swojej strony. Duża część panelu administracyjnego jest po polsku, podobnie po polsku jest nieodzowny przy tym szablonie dodatek roksprocket. Videoporadnik dotyczy tylko i wyłączeni szablonu, nie dotyczy Roksproketa. Jednak jest do niego dołączony plik szybki start – czym jest ten plik? Jeśli chcemy zobaczyć jak działa szablon po prostu instalujemy szybki start ale uwaga tak samo jak joomla. Nie jest to żąden pakiet do instalacji w Joomla. To jest Joomla z szablonem już wbudowanym, czyli po instalacji takiego pakietu otrzymamy


Ebook Joomla 3

ebook 2 okladka

Tutaj jest drugie wydanie ebooka o Joomla 3, dopisane jest kilka rozdziałów, jest ponad 270 stron