baner

 

Frameworki mają nam ułatwić zarządzanie szablonem, niektóre z nich są bardzo sympatyczne i pozwalają nawet mało zaawansowanym użytkownikom zmienić swoją stronę w sposób bardzo łatwy. expose frameworkNie potrzeba znajomości żadnego HTML czy CSS po prostu trochę smykałki i wiedzy ogólnej i już mamy stronę wykonaną w Jooma! Z bardzo atrakcyjnym wyglądem.

Na tym filmie pokazuje jakie możliwości daje nam Framework Expose – jest to bardzo wygodny szablon. Pozwala spersonalizować stronę w układzie pozycji, w kolorystyce oraz w czcionkach.

Oczywiście opisywanie tego co można wykonać z tym szablonem jest bez sensu – proszę zobaczyć film. Jednak chcę nadmienić że jest to szablon i Framework darmowy – możemy go używać do budowy swojej strony. Jest łatwy w instalacji i pracy, bardzo intuicyjny.

Budując szablon na podstawie tego Framework nie będziemy mieć problemy z migracją, ponieważ themexpert to bardzo prężny młody klub – który wydaje również płatne bardzo ciekawe szablony, oparte właśnie o ten Framework. Stąd po aktualizacji Joomla! szybko aktualizujemy Framework i już nasza strona powinna działać, o ile zaktualizujemy inne rozszerzenia.

{youtube}8x03FQw2dPI{/youtube}


Ebook Joomla 3

ebook 2 okladka

Tutaj jest drugie wydanie ebooka o Joomla 3, dopisane jest kilka rozdziałów, jest ponad 270 stron